![](/__local/E/4D/80/4846BFEF305C12FAE1B5B07ECC1_F3953D8D_6C05A.jpg)
23 жовтня Ірина Бокова, колишній генеральний директор ЮНЕСКО, голова Ради Університету миру ООН в Коста-Ріці, почесний декан Інституту міжнародних організацій Пекінського університету іноземних мов (ПУІМ), відвідала «Лекторій ПУІМ» і виступила з лекцією на тему «Культура і глобальне управління». На заході був присутній ректор і заступник секретаря парткому ПУІМ Ян Дань. Лекторій вів і резюмував Чжао Ґан, член постійного комітету парткому і проректор університету.
Бокова роз’яснила взаємозв’язок між культурою та сталим розвитком, детально розповіла про застосовувану ООН практику поширення культури за 17 цілями в галузі сталого розвитку і взяла участь у жвавих дискусіях зі студентами на такі теми, як гендерна проблематика і сталий розвиток, дотримання країнами міжнародних норм та конвенцій і реституція культурної спадщини.
Після лекції Ян Дань подарував пані Боковій книгу «Китайська ідеологічна та культурна термінологія» (китайською та англійською мовами).