Sadašnje liderstvo

Prof. dr Han Zheng

predsednik odbora komunističke partije
rođen je u maju 1958. u Janguu u Šandong provinciji.

Prof. dr Peng Long

rektor univerziteta
rođen je februara 1962. u Vuhuu u Anhvej provinciji.

Prof. dr Zhao Ming

,potpredsednik odbora komunističke partije,
rođen je u decembru 1961. u Čifengu u Unutrašnjoj Mongoliji.

Prof. dr Yan Guohua

zamenik rektora
rođen je u septembru 1957. u Pekingu

Prof. Jiang Xufan

,potpredsednik odbora komunističke partije (predsednik komisije za inspekciju discipline
rođen je u Čangcunu u Jilin provinciji

Prof. dr Jia Dezhong

zamenik rektora
rođen je u septembru 1968. u Vensiu u Jiangsi provinciji

Prof. dr Jia Wenjian

zamenik rektora
rođen je juna 1967. u Liaočengu u Šandong provinciji

Prof. dr Sun Youzhong

zamenik rektora
rođen je u Ćianjiangu u oktobru 1963. u Hubej provinciji

Adresa: 2. Xisanhuanbei ulica (Severni deo Zapadnog trećeg prstena), 100089

Kancelarija međunarodne razmene i saradnje
Kancelarija stranih studenata
Kancelarija instituta Konfucije
Kancelarija opštenog upravljanja univerziteta