Huidig bestuur

Han Zhen

Voorzitter Universiteitsraad
Mei 1958
Han, Shandong Yanggu
Partijlid
PhD in Filosofie, Professor, Promotor

Peng Long

President
Februari 1964
Han, Anhui Wuhu
Partijlid
PhD in Wetenschap, Professor in Economie, Promotor

Zhao Min

Vice-voorzitter Universiteitsraad
December 1961
Han, Binnen-Mongolië Chifeng
Partijlid
PhD in Pedagogie, Onderzoeker

Yan Guohua

Vice-president
September 1957
Han, Beijing
Partijlid
PhD in Educatie Economie

Jang Xufan

Vice-voorzitter Universiteitsraad (ook voorzitter van de Verenigd Comité voor Inspectie)
Oktober 1960
Han, Jilin Changchun
Partijlid
Onderzoeker

Jia Dezhong

Vice president
September 1968
Han, Shanxi Wenxi
Partijlid
PhD in Rechten, Onderzoeker

Jia Wenjian

Vice President
Juni 1967
Han, Shandong Liaocheng
Partijlid
PhD in Filosofie, Professor, Promotor

Sun Youzhong

Vice President
Oktober 1963
Han, Hubei Qianjiang
Partijlid
PhD, Professor, Promotor

NO.2 North Xisanhuan Road Haidian District Beijing

Bureau voor Internationale Communicatie en Samenwerking
Buitenlandse Studenten Kantoor
Confucius Instituut Werkbureau
Algemene Administratie Kantoor